Week van de vrijwilliger

weekvdvrijwilligerVan 4 tot en met 12 maart is het week van de vrijwilliger. Traditioneel het moment om al onze vrijwilligers binnen onze clubs in de bloemetjes te zetten.

Veelal werken ze achter de schermen zodat het voor de schermen perfect verloopt. Ze doen hun vrijwilligerswerk, bovenop hun dagtaak, geheel belangeloos en steeds met evenveel enthousiasme. Veel van onze vrijwilligers doen dit al jaren en zijn gelukkig niet van plan om de fakkel door te geven.

De vrijwilligers zijn de lijm binnen het verenigingsleven. Zonder hen zou alle administratie van clubs blijven liggen, kon er geen competitie gespeeld worden, bleven onze jeugdspelers hulpeloos achter en nog zoveel meer.

Daarom een dikke dankjewel aan al onze vrijwilligers. Jullie maken onze sport tot wat ze is.